top of page

Доставка і повернення

Доставка в межах України

Доставка поштовими операторами

Замовлення вартістю від 2000 гривень (за виключенням акційних позицій) відправляються за наш рахунок. Вартість доставки замовлень до 1000 грн визначається поштовими операторами. 

- Нова Пошта (термін доставки 1-3 дні)

У випадку доставки кур'єром Нової Пошти на адресу, ми не несемо відповідальність за терміни доставки та можливість зв'язатись з кур'єром. У випадку своєчасного відвантаження замовлення зі сторони NESAMOVYTO, відповідальність за затримку та невідповідність часових інтервалів доставки несе Нова Пошта.

- Укрпошта (термін доставки 3-5 днів)

У випадку доставки кур'єром Укрпошти на адресу, ми не несемо відповідальність за терміни доставки та можливість зв'язатись з кур'єром. У випадку своєчасного відвантаження замовлення зі сторони NESAMOVYTO, відповідальність за затримку та невідповідність часових інтервалів доставки несе Укрпошта.

Кур'єрська доставка на точний час в межах м.Києва (+150 грн)

Якщо вам необхідно доставити товар у певну дату з обмеженим часовим інтервалом або ж отримати товар у день оформлення замовлення, ви можете замовити кур'єрську доставку. Додаткова вартість доставки становить 150 грн. У випадку, коли наші кур'єри будуть перевантажені, ми надішлемо ваше замовлення доставкою на таксі з послугою підйому на поверх. 

Міжнародна доставка

Ми надсилаємо замовлення по всьому світу!

Вартість доставки залежить від країни призначення та прораховується індивідуально після оформлення замовлення. 

Ми з радістю надішлемо обраний вами товар у подарунковому пакуванні зручним для вас перевізником:

- Укрпошта: строк доставки від 14 днів, вартість доставки у середньому 400-600 грн

- Експрес-пошта EMS: строк доставки від 7 днів, вартість доставки від 1000 грн

Повернення товару

Повернення товару згідно із законодавством України можливе протягом  14 днів від дня покупки. Зворотня доставка здійснюється за рахунок покупця. 

Гроші повертаються на рахунок вказаний протягом 7 робочих днів після отримання товару Продавцем та реквізитів для оплати.

bottom of page